• Nucleus Freedom işlemcisi sık sorulan sorular

  Nucleus Freedom işlemciniz ile ilgili sık sorulan soruları aşağıda görebilirsiniz.

   

  Freedom Ses İşlemcisinde Hata Mesajı (Yardımcı mesaj) Anlamı: H1 - Pil bitmiş H2 - Pil boş (yak. %20 kapasite kalmış) H3 - Bobin hatası H4 - Mikrofon arızalı H5 - Program çökmüş H6 - İmplant ID'si Çözüm: H1 - Pili değiştiriniz H2 - Pili değiştiriniz H3 - Bobini değiştiriniz H4 - Servise gönderiniz H5 - Cihazı tekrar programlayınız (sorunu çözümlemezse - servise gönderiniz) H6 - İşlemcinin karıştırılması (soldan sağa getirip götürünüz)
  Günlük Çantayı bir Dry & Store® olarak kullanabilir miyim? Günlük Çantayı işlemcinizi ve/veya bileşenlerini taşımanız için kullanabilirsiniz. Ekipmanınızın hasar görmesini engelleyecektir. Çantanın işlemcinizdeki nemi almak için geçici olarak bir kurutma yardımı kiti olarak kullanılması için bir Dry-Brik® temin edilmiştir. Ancak bu, çevredeki veya vücuttaki herhangi bir nemin tamamen buharlaştırılması için en etken vasıta değildir - Breeze kurutma birimi ekipmanınızdaki nemim buharlaştırılması için en mükemmel yoldur. Günlük Çanta, kurutma biriminizin yerine kısa bir süre için geçebilir, örneğin bir hafta sonu bir yere giderken kurutma biriminizi taşımak istemeyebilirsiniz.
  Lapel Mikrofon kablosu nedir ve ne zaman kullanmalıyım? Lapel Mikrofonu, alıcının duyma performansının gürültülü ortamlarda veya toplantılarda ses kaynağına en yakın sesleri seçerek ve bu sesleri doğrudan işlemcilere yönlendirerek zenginleştirilmesi için tavsiye edilmektedir. Lapel Mikrofonu ayrıca ses işlemcisindeki mikrofonlarda oluşabilecek sorun giderme konuları için de kullanılabilir. Aksesuarsız olarak kullanıldığında işlemciden ses gelmiyorsa ve t bobini kapalı ise ve Lapel Mikrofonu kullanıldığında ses geliyorsa, mikrofonda veya işlemcideki mikrofon koruyucularda muhtemelen bir sorun olabilir. Lapel Mikrofonu ayrıca, çocuk erken rehabilitasyon aşamasında veya konuşmayı öğrenme sürecinde iken ebeveynler (veya bakıcılar) tarafından çocukla konuşmak için kullanılabilir. Ebeveyn veya bakıcı mikrofona konuşarak çocuğun sesi işittiğinden emin olabilir. Lapel Mikrofonu ayrıca kulak eviyesinde bir mikrofon takmakta zorluk çeken alıcılar için de kullanılabilir. Bunlara, kulaklarına bir şey takmak istemeyen küçük çocuklar veya kulak kepçeleri olmayan veya tamamen şekillenmemiş olan alıcılar dahildir.
 • Yardım Talebi

  Bu bölümde ihtiyacınız olan cevabı bulamadığınızda lütfen yardım için bize yazın, size en kısa zamanda geri dönülecektir.

  Bir talep gönder